Pipety pro psy a kočky | Online lékárna | Lékárna Magnolia

Pipety pro psy a kočky

Asi každý majitel psa, kočky nebo třeba králíka se při chovu setká s potřebou řešit častý problém – nezvanou návštěvu v podobě blech, klíšťat a dalších parazitů. Kromě speciálně napuštěných obojků můžete svým mazlíčkům pomoci také pipetami pro psy a kočky. Ideální je používat tyto přípravky již preventivně a zabránit tak samotnému vzniku problému. Pipety pro psy a kočky jsou jako prevence ideální. Používejte je pravidelně dle pokynů výrobce.

V naší nabídce máme pipety pro psy a kočky jen od prověřených výrobců. Jsou to například Fypryst, Advantage či Frontline. Kvalita přípravků pro domácí mazlíčky je pro nás na prvním místě. Vyberte si vhodný výrobek dle hmotnosti Vašeho domácího mazlíčka. Pipety pro psy a kočky nabízíme často za výhodné akční ceny.Pokud budete chtít poradit s výběrem konkrétní pipety, obraťte se na nás – rádi Vám pomůžeme.

Pipety pro psy a kočkyNastavitKONZULTACE

Havlikova

Konzultace ohledně Vašich objednávek

Mgr. Daniela Havlíková | telefon: 591 134 324 | k dispozici Po - Pá 7:30 - 15:00
  • Ráda Vám poradím a pomůžu při problémech s výběrem zboží nebo při reklamacích.
  • Potřebujete odbornou konzultaci? Napište a volejte také.

Aktuální novinky

Novinka od Nutrivi by Larens

Novinka od Nutrivi by Larens

Triphala a synbiotika...

Očista a hubnutí

Máme po svátcích, všichni potřebujeme znovu obnovit naši vnitřní rovnováhu...V lékárně by jsme doporučili přípravky s obsahem výtežku z Ostropestřce marianského, rostliny, která obsahuje účinnou látku silymarin

LARENS KOSMETIKA RECENZE

LARENS KOSMETIKA RECENZE

TEŠÍME SE, ŽE SE VÁM KOSMETIKA LARENS TAK LÍBÍ...PRO TY, KTERÉ KOSMETIKU NEZNAJÍ, SI JI DOVOLUJEME PŘEDSTAVIT.