Homeopatika

Homeopatika

Homeopatie je alternativní způsob léčby, kde se přikládá důraz na léčení člověka jako celku. Homeopatie Vám může pomoct u akutních onemocnění jako je rýma, kašel, nachlazení, růst zubů u dětí, podpora kojení u maminek, otoky z alergie...ale i u chronických potíží, které se těžko léčí klasickou medicínou. U chronických potíží doporučuji využít služeb profesionálního homeopata pomocí konzultací, nejlepší je osobní navštěva. I u nás v lékárně Vám rády pomůžeme homeopaticky u akutních potíží nebo chronických. Tam je potřeba se objednat na tel.čísle: 591 134 324.

V České republice se pracuje s francouzskou homeopatií Boiron a českou homeopatií AKH

Boiron využívá různě ředění k léčbě, které se označují CH např. 9,15,30, 200. 

České homeopatie AKH používá jeden druh ředění ve svých přípravcích. AKH homeopatika jsou nejčastěji v potenci 99, např Apis mellifica AKH nebo Argentum nitricum AKH.NastavitKONZULTACE

Havlikova

Konzultace ohledně Vašich objednávek

Mgr. Daniela Havlíková | telefon: + 591 134 324 | k dispozici Po - Pá 7:30 - 15:00
  • Ráda Vám poradím a pomůžu při problémech s výběrem zboží nebo při reklamacích.
  • Potřebujete odbornou konzultaci? Napište a volejte také.

Aktuální novinky

Magnerot

Magnerot

Léčivý přípravek s hořčíkem, který je volně prodejný....

Jak přestat kouřit

Jak přestat kouřit

Naše lékárna je místem, kde se můžete dozvědět, jak se zbavit kouření cigaret. Pomůžeme Vám s tím! Je potřeba určitá dávka chtění, trpělivosti a použití náhrad NIKOTINU.

AKH HOMEOPATIE

AKH HOMEOPATIE

Česká homeopatie AKH pro Vás.

YOS LAHVE

YOS LAHVE

Praktická láhev na vodu s integrovaným dávkovačem léků. Láhev na vodu a dávkovač zajistí, že máte vždy po ruce léky i vodu. Tímto způsobem můžete užívejte své léky nebo doplňky stravy včas, ať jste kdekoli.