Biomin | Online lékárna | Lékárna Magnolia

Biomin

BIOMIN a.s.  je slovenská farmaceutická společnost se sídlem v Cíferu založená v roku 1990. Tato firma se zaoberá výrobou léků, biopreparátů s vysokým obsahem vápníku, vyráběného z vaječných skořápek.

Průměrný člověk počas života nachodí víc než 160 tisíc kilometrov. Za jeden den se vyvine tlak na chodidla asi 2 tuny. Bolosti a onemocnění kloubů se netýkají jen starších lidí. často na tyto bolesti trpí sportovci, kteří klouby velmi namáhají. Klouby si zaslouží opravdu důkladní starostlivost.

Biomin a jeho přípravky na klouby obsahuje membrány z vaječných skořápek a přírodní vitamín C, extrakt z plodů řůže šípkové, který připívá k správné tvorbě kolagenu a správné funkci kostí a chrupavek.

Membrána vaječných šořápek obsahuje kolagen I, V a X typu, elastin, kyselinu hyaluronovou, glukosamín, chondroitin sulfát a dalších  více než 300 proteinů. Je jediným vegetariánskym zdrojom kolagenu a je ve vegánskych kapslích. Bez lepku, laktózy a pridaného cukru.

BiominNastavitKONZULTACE

Havlikova

Konzultace ohledně Vašich objednávek

Mgr. Daniela Havlíková | telefon: 591 134 324 | k dispozici Po - Pá 7:30 - 15:00
  • Ráda Vám poradím a pomůžu při problémech s výběrem zboží nebo při reklamacích.
  • Potřebujete odbornou konzultaci? Napište a volejte také.

Aktuální novinky

LARENS KOSMETIKA RECENZE

LARENS KOSMETIKA RECENZE

TEŠÍME SE, ŽE SE VÁM KOSMETIKA LARENS TAK LÍBÍ...PRO TY, KTERÉ KOSMETIKU NEZNAJÍ, SI JI DOVOLUJEME PŘEDSTAVIT.

Doplňky na očistu jater

Doplňky na očistu jater

Máme po Vánocích, všichni jsme hodně jedli a pili, proč neudělat v lednu změnu a jít do očisty těla i ducha? Máme pro Vás přípravky na očistu jater s obsahem silymarinu...