LARENS kosmetika | Online lékárna | Lékárna Magnolia

LARENS kosmetika

LARENS kosmetika

LARENS je moderní a specializovaná značka kosmeceutik, orientovaných na boj proti stárnutí a kožním problémům. Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS odpovědí na potřeby problematické pleti se sklonem k alergiím.

Tato kosmetika má jako hlavní složky:

Liposomal Collagen Complex je čistý kolagen apouzdřený v lipidové dvojvrstvě, který se dostává do hlubších vrstev kůže a dodává přírodní kolagenová vlákna a peptidové frakce přímo na místa poškození kůže a obnovuje ji zevnitř. 

Bioaktivní rybí peptidy

Jsou to bílkoviny přírodního původu, které zjistí, jaké jsou potřeby organismu v daném okamžiku.

Jak působí bioaktivní rybí peptidy?

V závislosti na jejich struktuře plní různé funkce v organismu: signální, uvolňující, transportní. Signální peptidy vysílají signál do fibroblastů, které aktivují syntézu bílkovin podpůrných tkání: kolagenu a elastinu, představujících stavební látky všech tkání organismu. S věkem klesá schopnost jejich tvorby, proto je kůže tak velmi potřebuje. Uvolňující peptidy uvolňují obličejové svaly, díky tomu se mimické vrásky stávají neviditelnými a tak vzniká “botoxový efekt”. Transportní peptidy přenášejí látky, které buňky nezbytně potřebují k přežití, a tím urychlují regenerační procesy.

Bio placenta - růstové faktory jsou polypeptidy – bílkoviny složené ze sekvencí aminokyselin.Především aktivují syntézu DNA. Prostřednictvím aktivace syntézy DNA se buňky začínají množit. Množení buněk dále způsobuje vyplnění deficitů v kůži i zploštění a odstranění vrásek. Nově vzniklé buňky a kapiláry navíc umožňují lepší průtok živin a kyslíku, čímž se urychlí regenerační procesy. Růstové faktory aktivují také syntézu fibroblastů, díky tomu nastává zvýšení tvorby kolagenu – pokožka se stává pružnou a pevnou. 

Účinek přípravků se zaměřuje na udržení nebo obnovení normálních funkcí kůže, ale zároveň reaguje na její specifické potřeby.

LARENS kosmetika

Proto nabídka Larens tak efektivně reaguje na výzvy, které představuje péče o stárnoucí pleť, o pleť alergickou či problematickou, např. pokožku s atopickou dermatitidou, akné, psoriázou nebo poškozenou nepříznivými vnějšími faktory.

Je velice účinná při vyhlazování jizev různého původu. 

Doporučujeme Larens Hydro Balance Face krém, vysoko hydratační krém pro všechny typy pleti. Obsahuje Liposomal Collagen Complex - komplex přírodních peptidů rybího kolagenu v liposomech a koktejl aktivních složek, které přinášejí a udržují hydrolipidovou rovnováhu pokožky.

Dalším vynikajícím přípravkem je Larens Biopeptidové serum sprej, k péči o tělo a vlasy. Má více než 100 způsobů uplatnění: vždy sebou, zvlhčuje, vyživuje, regeneruje, omlazuje, rozjasňuje, zajišťuje pružnost...K dispozici jsou 2 velikosti 150 a 250ml.

LARENS kosmetikaNastavitKONZULTACE

Havlikova

Konzultace ohledně Vašich objednávek

Mgr. Daniela Havlíková | telefon: 591 134 324 | k dispozici Po - Pá 7:30 - 15:00
  • Ráda Vám poradím a pomůžu při problémech s výběrem zboží nebo při reklamacích.
  • Potřebujete odbornou konzultaci? Napište a volejte také.

Aktuální novinky

Očista organizmu, máme pro Vás dobrý tip..

Očista organizmu, máme pro Vás dobrý tip..

Zaujal mne přípravek od firmy Nutrivi Detox UP, koktej na očistu organizmu.

Zajímavost - Histamínová intolerance

Zajímavost - Histamínová intolerance

Je to abnormální reakce těla na látku tělu vlastní - Histamin. Nemoc má zkratku HIT.

Novinka od Nutrivi by Larens

Novinka od Nutrivi by Larens

Triphala a synbiotika...

Očista a hubnutí

Máme po svátcích, všichni potřebujeme znovu obnovit naši vnitřní rovnováhu...V lékárně by jsme doporučili přípravky s obsahem výtežku z Ostropestřce marianského, rostliny, která obsahuje účinnou látku silymarin