ZINZINO

Dovolujeme si Vám představit prvotřídní produkty připraveny z najkvalitnějších surovin. Zinzino je norská společnost, která vznikla v roce 2005 a vyrábí kromě jiných produktů omega nenasycené oleje Balance oil. V současnosti patří ke skupině výrobců, který ověřuje působení svých produktů přes testování z kapky krve v akreditované laboratoři.

1. Doporučujeme si udělat test na obsah omega nenasycených mastných kyselin v krvi. 

BalanceTest společnosti Zinzino je jednoduchým sebetestem, který po odebrání kapilární krve z prstu umožňuje analýzu obsažených mastných kyselin prováděnou s využitím techniky suché krevní kapky (DBS). Poskytuje údaje o rovnováze omega 6:3.

2. Test se zašle do laboratoře a začne se užívat Balance oil - směs olejů z malých ryb ulovených ve volné přírodě a extra panenského olivového oleje získaného před sklizní, je založena na vědecky podložené receptuře a poskytuje velké množství polyfenolů pro účinné a efektivní vstřebávání a ochranu krevních lipidů. Bezpečně zvyšuje a udržuje hladinu omega-3 a upravuje poměr omega-6:3, což příznivě působí na hladinu cholesterolu, srdce a mozku.

 

BalanceOil+ je potravinový doplněk s omega a polyfenoly, který upravuje hladinu omega kyselin ve vašem těle a podporuje zdravou činnost srdce a funkce mozku.Nastavit

KONZULTACE

Havlikova

Konzultace ohledně Vašich objednávek

Mgr. Daniela Havlíková | telefon: 591 134 324 | k dispozici Po - Pá 7:30 - 15:00
  • Ráda Vám poradím a pomůžu při problémech s výběrem zboží nebo při reklamacích.
  • Potřebujete odbornou konzultaci? Napište a volejte také.

Aktuální novinky

Doplňky na očistu jater

Doplňky na očistu jater

Máme po Vánocích, všichni jsme hodně jedli a pili, proč neudělat v lednu změnu a jít do očisty těla i ducha? Máme pro Vás přípravky na očistu jater s obsahem silymarinu...

Čaje Sonnentor

Značka Sonnentor je špičkou ve výrobě čajů, koření u nás v České republice.

NU SKIN AgeLOC LumiSpa IO čistící sada

NU SKIN AgeLOC LumiSpa IO čistící sada

Čistící přístroj NU SKIN ageLOC LumiSpa iO je nejnovější technologií pro precizní čištění a masáž pleti.

ZINZINO balance oil

ZINZINO balance oil

ZINZINO zn. pro kvalitní Omega oleje. Nejvyšší obsah omega kyselin v jedné dávce. Imunita, Cévy, Vlasy, Srce, Mozek.