ZINZINO | Online lékárna | Lékárna Magnolia

ZINZINO

Dovolujeme si Vám představit prvotřídní produkty připraveny z najkvalitnějších surovin. Zinzino je norská společnost, která vznikla v roce 2005 a vyrábí kromě jiných produktů omega nenasycené oleje Balance oil. V současnosti patří ke skupině výrobců, který ověřuje působení svých produktů přes testování z kapky krve v akreditované laboratoři.

1. Doporučujeme si udělat test na obsah omega nenasycených mastných kyselin v krvi. 

BalanceTest společnosti Zinzino je jednoduchým sebetestem, který po odebrání kapilární krve z prstu umožňuje analýzu obsažených mastných kyselin prováděnou s využitím techniky suché krevní kapky (DBS). Poskytuje údaje o rovnováze omega 6:3.

2. Test se zašle do laboratoře a začne se užívat Balance oil - směs olejů z malých ryb ulovených ve volné přírodě a extra panenského olivového oleje získaného před sklizní, je založena na vědecky podložené receptuře a poskytuje velké množství polyfenolů pro účinné a efektivní vstřebávání a ochranu krevních lipidů. Bezpečně zvyšuje a udržuje hladinu omega-3 a upravuje poměr omega-6:3, což příznivě působí na hladinu cholesterolu, srdce a mozku.

 

BalanceOil+ je potravinový doplněk s omega a polyfenoly, který upravuje hladinu omega kyselin ve vašem těle a podporuje zdravou činnost srdce a funkce mozku.Nastavit

KONZULTACE

Havlikova

Konzultace ohledně Vašich objednávek

Mgr. Daniela Havlíková | telefon: 591 134 324 | k dispozici Po - Pá 7:30 - 15:00
  • Ráda Vám poradím a pomůžu při problémech s výběrem zboží nebo při reklamacích.
  • Potřebujete odbornou konzultaci? Napište a volejte také.

Aktuální novinky

Novinka od Nutrivi by Larens

Novinka od Nutrivi by Larens

Triphala a synbiotika...

Očista a hubnutí

Máme po svátcích, všichni potřebujeme znovu obnovit naši vnitřní rovnováhu...V lékárně by jsme doporučili přípravky s obsahem výtežku z Ostropestřce marianského, rostliny, která obsahuje účinnou látku silymarin

LARENS KOSMETIKA RECENZE

LARENS KOSMETIKA RECENZE

TEŠÍME SE, ŽE SE VÁM KOSMETIKA LARENS TAK LÍBÍ...PRO TY, KTERÉ KOSMETIKU NEZNAJÍ, SI JI DOVOLUJEME PŘEDSTAVIT.