Náš tým

Tým Lékárna Magnolia.cz je tvořen profesionály ve svém oboru, kteří každý den dbají na správný chod obchodu.

PharmDr. Ludmila Janečková

jsem lékárnice a zároveň majitelkou obou našich lékáren Magnolia. Mým přáním je, aby lékárna byla nadále zdravotnické zařízení a zabezpečovala služby, poradenství, prevence a pomoci pacientům při jejich samoléčbě, aby se stali našimi věrnými zákazníky. Zároveň si myslím, že je i místem velké nabídky zboží, které Vás jistě zaujmou. A z tohoto důvodu máme pro Vás náš internetový obchod s lákavými cenami.

PharmDr. Ludmila Janečková

Pracuji na pozici lékárník v naší druhé lékárně Magnolia v Ludgeřovicích. Mým úkolem je především zajišťovat správné užívání léčiv vydávaných jak na recept, tak i volně prodejných léčiv, konzultace lékových interakcí a poradenství při samoléčbě. Komunikuji s lékaři, mám na starosti objednávky léčiv, zdravotnického materiálu i veterinárních přípravků pro vaše mazlíčky.

PharmDr. Ludmila Janečková

Pracuji v lékárně v Ludgeřovicích jako farmaceutická asistentka. V lékárně mám na starosti poradenství na volném prodeji, komunikaci s obchodními zástupci a dodavateli zboží, cenotvorbu, individuální přípravu léčivých přípravků v laboratoři a výdej zboží z e-shopu. Také poskytuji homeopatické poradenství, kterému věnuji i hodně ze svého soukromého času.

PharmDr. Ludmila Janečková

Pracuji jako sanitářka v lékárně Magnolia v Ludgeřovicích. Zajišťuji příjem zboží doplňkového sortimentu na lékárenský sklad a ukládání zboží. Mám také na starost sanitaci a čistotu v lékárně a vyřizuji potřebné pochůzky pro lékárnu.

PharmDr. Ludmila Janečková

Pracuji v Ostravě v lékárně Magnolia jako farmaceutická asistentka. Mou pracovní náplní je expedice volně prodejných léčivých přípravků, doplňků stravy, zdravotnické obuvi i zdravé výživy. Komunikuji s obchodními zastupci, kdy objednávám zboží a spolupracuji s nimi co se týče eshopu. V laboratoři připravuji individuálně připravované léčivé přípravky.

KONZULTACE

Havlikova

Konzultace ohledně Vašich objednávek

Mgr. Daniela Havlíková | telefon: + 591 134 324 | k dispozici Po - Pá 7:30 - 15:00
  • Ráda Vám poradím a pomůžu při problémech s výběrem zboží nebo při reklamacích.
  • Potřebujete odbornou konzultaci? Napište a volejte také.

Aktuální novinky

Vánoce 2020

LEROS ČAJE

Máme pro Vás Leros čaje pro děti, těhotné a kojící, pro dospělé na imunitu.

DERMEDIC