Vše pro zdraví a krásu e-shop | Online lékárna | Lékárna Magnolia

Vše pro zdraví a krásu

Zdraví je spojené s určitou rovnováhou v těle. Firma ZINZINO se svými doplňky výživy Vám nabízí  zdraví, energii a zachování mládí. Zinzino balance olej je unikátní směs, která se skládá z esencialních rybích tuků nejvyšší jakosti s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin EPA a DHA a vybraného panenkého olivového oleje. Vytváří v těle zdravý poměr mezi omega-6 a omega-3 a podporuje zdravé kosti a zuby, zlepšuje funkci mozku a nervové soustavy.

Pokud máte vztah k homeopatii, doporučujeme Českou homeopatii AKH, homeopatie pracuje na principu podobnosti, umožňuje individuální přístup k diagnostice a léčbě pacientů. Je tošetrná přírodní léčba, která nezatěžuje organizmus. Je velmi vhodná pro těhotné, kojící maminky, děti, alergiky, dlouhodobě nemocné a seniory.

Pro krásnou pleť i tělo doporučujeme wellness přístroje od firmy Nuskin, která působí už na trhu téměř 40 let. Na hloubkové čištění pleti a uzamykání vrásek je vhodná galvanická žehlička, na výživu a rozjasnění pleti ageloc boost system. Pro pevné tělo je výborný wellnes přístroj Ageloc body spa. Pro mladé a i starší vynikající přistroj Lumispa a nově i Lumispa IO s modernějsím dizajnem a ve spolupráci s aplikací. Jejich přírodní doplňky PHARMANEX patří mezi tp přípravky pro regeneraci Vašeho zdraví.

LARENS je specializovaná značka kosmeceutických přípravků pro péči o pokožku obličeje a těla.  Je dalším naším doporučením pro Vaši krásnou pleť,  přípravky jsou na bázi přírodních peptidů rybího kolagenu v liposomech. Od krémů po séra.

NUTRIVI jsou doplňky výživy pro zlepšení imunity, stavu pleti , kloubů...

Tipy pro zdraví a krásuNastavitKONZULTACE

Havlikova

Konzultace ohledně Vašich objednávek

Mgr. Daniela Havlíková | telefon: 591 134 324 | k dispozici Po - Pá 7:30 - 15:00
  • Ráda Vám poradím a pomůžu při problémech s výběrem zboží nebo při reklamacích.
  • Potřebujete odbornou konzultaci? Napište a volejte také.

Aktuální novinky

Zajímavost - Histamínová intolerance

Zajímavost - Histamínová intolerance

Je to abnormální reakce těla na látku tělu vlastní - Histamin. Nemoc má zkratku HIT.

Novinka od Nutrivi by Larens

Novinka od Nutrivi by Larens

Triphala a synbiotika...

Očista a hubnutí

Máme po svátcích, všichni potřebujeme znovu obnovit naši vnitřní rovnováhu...V lékárně by jsme doporučili přípravky s obsahem výtežku z Ostropestřce marianského, rostliny, která obsahuje účinnou látku silymarin

LARENS KOSMETIKA RECENZE

LARENS KOSMETIKA RECENZE

TEŠÍME SE, ŽE SE VÁM KOSMETIKA LARENS TAK LÍBÍ...PRO TY, KTERÉ KOSMETIKU NEZNAJÍ, SI JI DOVOLUJEME PŘEDSTAVIT.