Pro Vaše zvířecí miláčky...

Při nákupech v naší online lékárně můžete udělat radost také svým zvířecím mazlíčkům. Nabízíme Vám online prodej chovatelských potřeb. Pro své psy můžete objednat například kvalitní výživové doplňky značky Canvit. V nabídce najdete jak přípravky pro štěňata, tak i psí seniory. Pro všechny zvířecí parťáky máme připravenu širokou škálu přípravků prověřených značek, jako je například Arpalit nebo Alavis.

Mezi našimi zákazníky jsou v online prodeji chovatelských potřeb velmi oblíbené kategorie obojky pro psy a kočky a také přípravky pro odčervení psů a koček. Nabízíme kvalitní obojky, které zvířata ochrání nejen proti blechám, ale zároveň také proti klíšťatům. Vybrat si můžete z několika značek i velikostí. Online prodej chovatelských potřeb je ideálním způsobem, jak nakoupit pro své mazlíčky vše potřebné z pohodlí domova a ušetřit tak drahocenný čas i peníze.

On-line prodej chovatelských potřebNastavitKONZULTACE

Havlikova

Konzultace ohledně Vašich objednávek

Mgr. Daniela Havlíková | telefon: 591 134 324 | k dispozici Po - Pá 7:30 - 15:00
  • Ráda Vám poradím a pomůžu při problémech s výběrem zboží nebo při reklamacích.
  • Potřebujete odbornou konzultaci? Napište a volejte také.

Aktuální novinky

Doplňky na očistu jater

Doplňky na očistu jater

Máme po Vánocích, všichni jsme hodně jedli a pili, proč neudělat v lednu změnu a jít do očisty těla i ducha? Máme pro Vás přípravky na očistu jater s obsahem silymarinu...