Galvanická žehlička na obličej | Online lékárna | Lékárna Magnolia

Galvanická žehlička na obličej

Galvanická žehlička na obličej je moderní kosmetický přístroj, který je navržen tak, aby dodal vaší pleti hladký, mladistvý a zářivý vzhled. Pracuje na principu galvanických proudů, které pomáhají transportovat účinné látky hlouběji do pokožky a tím zvyšují jejich účinnost. Tento typ žehličky je populární díky své schopnosti vyhlazovat vrásky, redukovat otoky a zlepšovat celkový vzhled pleti.

Nu skin je americká firma, jedna z nejznámějších výrobců galvanických žehliček. Tato galvanická žehlička na obličej je vysoce ceněna pro svůj elegantní design a vynikající výsledky. Tento přístroj využívá patentovanou technologii, která kombinuje galvanické proudy a účinné látky, aby dosáhla viditelného zlepšení vzhledu pleti. Díky tomu se Nu Skin galvanická žehlička stala oblíbeným nástrojem pro domácí péči o pleť u mnoha žen po celém světě. 

Galvanická žehlička na obličej Nu skin

Tata žehlička se používá spolu s Nu skin Ageloc Gely, 2 tipy zažehlovacích gelů a účinek se zlepšuje ješte použitím přípravku z Nu skin - NAPca. A ješte by jsme k tomu doporučili krém na omlazení pleti True Face Line Corrector, který snižuje výskyt jemných linek a vrásek v okolí úst a na čele.

Galvanická žehlička na obličejNastavit

KONZULTACE

Havlikova

Konzultace ohledně Vašich objednávek

Mgr. Daniela Havlíková | telefon: 591 134 324 | k dispozici Po - Pá 7:30 - 15:00
  • Ráda Vám poradím a pomůžu při problémech s výběrem zboží nebo při reklamacích.
  • Potřebujete odbornou konzultaci? Napište a volejte také.

Aktuální novinky

LARENS KOSMETIKA RECENZE

LARENS KOSMETIKA RECENZE

TEŠÍME SE, ŽE SE VÁM KOSMETIKA LARENS TAK LÍBÍ...PRO TY, KTERÉ KOSMETIKU NEZNAJÍ, SI JI DOVOLUJEME PŘEDSTAVIT.

Doplňky na očistu jater

Doplňky na očistu jater

Máme po Vánocích, všichni jsme hodně jedli a pili, proč neudělat v lednu změnu a jít do očisty těla i ducha? Máme pro Vás přípravky na očistu jater s obsahem silymarinu...