Paracetamol/Kofein Dr.Müller 500mg/65mg tbl.30
Paracetamol/Kofein Dr.Müller 500mg/65mg tbl.30

Skladem na e-shopu

Osobní odběr zdarma
Výrobce: MULLER PHARMA
SUKL: 0252389
ATC: PARACETAMOL, KOMBINACE KROMĚ PSYCHOLEPTIK
FTS: Bolest, teplota
Stav: Nutno rezervovat na e-shopu, skladem
Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.