Dermokosmetika

Dermokosmetika je speciální kosmetika, která je vhodná pro všechny tipy pleti nejlépe citlivé a problematické, na kterou jsou kladeny vysoké nároky na farmaceutickou výrobu.

Je to kosmetika léčebná vhodná pro pleť i celé tělo. Používa se na citlivou pokožku, na pokožku se sklonem k vyrážkám, na atopickou a suchou kůži, na akné, lupénku, na pokožku s vitiligem, o depigmentační péči. Zahrňuje i připravky proti vráskam, s účinnými a pěstícími látkami vysoké kvality. Tato kosmetika se jmenuje i anti-age kosmetika.

Kromě toho jsou součástí i přípravky na ochranu proti UVA a UVB záření, tedy opalovací přípravky s vysokým faktorem, které chrání pokožku pomocí speciálních chemických nebo i fyzikálních filtrů.

Příkladem dermokosmetiky je  Avene, Eucerin, La Roche Posay, Nu skin, Bioderma, Isispharma, jsou dostání i u v naší lékárně - eshopu.

 

 NastavitKONZULTACE

Havlikova

Konzultace ohledně Vašich objednávek

Mgr. Daniela Havlíková | telefon: + 591 134 324 | k dispozici Po - Pá 7:30 - 15:00
  • Ráda Vám poradím a pomůžu při problémech s výběrem zboží nebo při reklamacích.
  • Potřebujete odbornou konzultaci? Napište a volejte také.

Aktuální novinky

AKH HOMEOPATIE

Česká homeopatie AKH pro Vás.

LIFTEA

LIFTEA

Liftea...odkud ji známe?

YOS LAHVE

YOS LAHVE

Praktická láhev na vodu s integrovaným dávkovačem léků. Láhev na vodu a dávkovač zajistí, že máte vždy po ruce léky i vodu. Tímto způsobem můžete užívejte své léky nebo doplňky stravy včas, ať jste kdekoli.

MYCOMEDICA

Čínské doplňky stravy kombinují výtažky hub a čínských bylinek.