Dermokosmetika

Dermokosmetika je speciální kosmetika, která je vhodná pro všechny tipy pleti nejlépe citlivé a problematické, na kterou jsou kladeny vysoké nároky na farmaceutickou výrobu.

Je to kosmetika léčebná vhodná pro pleť i celé tělo. Používa se na citlivou pokožku, na pokožku se sklonem k vyrážkám, na atopickou a suchou kůži, na akné, lupénku, na pokožku s vitiligem, o depigmentační péči. Zahrňuje i připravky proti vráskam, s účinnými a pěstícími látkami vysoké kvality. Tato kosmetika se jmenuje i anti-age kosmetika.

Kromě toho jsou součástí i přípravky na ochranu proti UVA a UVB záření, tedy opalovací přípravky s vysokým faktorem, které chrání pokožku pomocí speciálních chemických nebo i fyzikálních filtrů.

Příkladem dermokosmetiky je  Avene, Eucerin, La Roche Posay, Nu skin, Bioderma, Isispharma, jsou dostání i u v naší lékárně - eshopu.

 

 NastavitKONZULTACE

Havlikova

Konzultace ohledně Vašich objednávek

Mgr. Daniela Havlíková | telefon: 591 134 324 | k dispozici Po - Pá 7:30 - 15:00
  • Ráda Vám poradím a pomůžu při problémech s výběrem zboží nebo při reklamacích.
  • Potřebujete odbornou konzultaci? Napište a volejte také.

Aktuální novinky

Doplňky na očistu jater

Doplňky na očistu jater

Máme po Vánocích, všichni jsme hodně jedli a pili, proč neudělat v lednu změnu a jít do očisty těla i ducha? Máme pro Vás přípravky na očistu jater s obsahem silymarinu...

Čaje Sonnentor

Čaje Sonnentor

Značka Sonnentor je špičkou ve výrobě čajů, koření u nás v České republice.