Neuropatie léčba | Online lékárna | Lékárna Magnolia

Neuropatie

Neuropatie vzniká porušním periférních nervů nebo porušním autonomního nervového systému, a může být vrozená nebo vzniká v průběhu života v důsledku různych vlivů jako např.infekce, autoimunitního a metabolického onemocnění, toxických vlivů, degenerace, vitamínových a výživových deficitů či v důsledku nedostatečného cévního zásobování nervů. Také nadorové onemocnění  nebo cukrovka může způsobit neuropatii. Pokud je porušeno více nervů, hovoříme o polyneuropatii.

Prvním příznakem diabetické neuropatie bývá ztuhlost nebo brnění prstů u nohou či celých nohou. Objevuje se zvýšená choulostivost kůže. Někteří lidé si stěžují na bolesti, zatímco jiní nejsou naopak schopni bolest nebo změny teploty pociťovat. Může dojít i k ochrnutí okohybných či lícních nervů. Při poškození autonomního nervstva trávícího traktu vznikají průjmy. 

Jakým způsobem můžeme řešit neuropatii?

K podpoře nervů, kromě léků, je možné použit doplňky výživy s obsahem vitamínů skupiny B, výtěžky z ginkgo biloba, kyselina alfa lipoová, antioxidanty - selen, vitamín E, vitamin C, zinek.

Kromě doplňků výživy je potřeba změna životního stylu: zvýšení pohybu, přestat nebo omezit kouření,  u lidí s cukrovkou: zvýšená starostlivost o nohy, snížení konzumace alkoholu...NastavitKONZULTACE

Havlikova

Konzultace ohledně Vašich objednávek

Mgr. Daniela Havlíková | telefon: 591 134 324 | k dispozici Po - Pá 7:30 - 15:00
  • Ráda Vám poradím a pomůžu při problémech s výběrem zboží nebo při reklamacích.
  • Potřebujete odbornou konzultaci? Napište a volejte také.

Aktuální novinky

NOVINKA  V KOSMETICE u nás na eshopu: SESDERMA

NOVINKA V KOSMETICE u nás na eshopu: SESDERMA

Sesderma je španělská dermokosmetická laboratoř založená v roce 1989 dermatologem Dr. Gabrielem Serrano. Motto “listening to your skin” vystihuje poslání této kosmetické značky: nasloucháním pokožce, nasloucháme lidem. Již více než 35 let se zaměřuje na vysoce specializovaný výzkum a vývoj a snaží se reagovat na všechny potřeby pokožky.

ENERGY  KAŠE

ENERGY KAŠE

Energyfood je koncept celostní vyvážené stravy, který respektuje nutriční potřeby a klíčové biorytmy našeho organismu. Ve správnou chvíli dodává našemu tělu pečlivě vybrané, dokonale zpracované a vzájemně vyvážené esenciální ingredience. Výjimečné synergie bylo dosaženo spojením západních vědeckých poznatků s východními znalostmi a principy tradiční čínské medicíny. Výsledkem je harmonie mimořádných účinků a chutí, kde strava se stává potěšením i lékem zároveň.

Očista organizmu, máme pro Vás dobrý tip..

Očista organizmu, máme pro Vás dobrý tip..

Zaujal mne přípravek od firmy Nutrivi Detox UP, koktej na očistu organizmu.

Zajímavost - Histamínová intolerance

Zajímavost - Histamínová intolerance

Je to abnormální reakce těla na látku tělu vlastní - Histamin. Nemoc má zkratku HIT.