Neuropatie léčba | Online lékárna | Lékárna Magnolia

Neuropatie

Neuropatie vzniká porušním periférních nervů nebo porušním autonomního nervového systému, a může být vrozená nebo vzniká v průběhu života v důsledku různych vlivů jako např.infekce, autoimunitního a metabolického onemocnění, toxických vlivů, degenerace, vitamínových a výživových deficitů či v důsledku nedostatečného cévního zásobování nervů. Také nadorové onemocnění  nebo cukrovka může způsobit neuropatii. Pokud je porušeno více nervů, hovoříme o polyneuropatii.

Prvním příznakem diabetické neuropatie bývá ztuhlost nebo brnění prstů u nohou či celých nohou. Objevuje se zvýšená choulostivost kůže. Někteří lidé si stěžují na bolesti, zatímco jiní nejsou naopak schopni bolest nebo změny teploty pociťovat. Může dojít i k ochrnutí okohybných či lícních nervů. Při poškození autonomního nervstva trávícího traktu vznikají průjmy. 

Jakým způsobem můžeme řešit neuropatii?

K podpoře nervů, kromě léků, je možné použit doplňky výživy s obsahem vitamínů skupiny B, výtěžky z ginkgo biloba, kyselina alfa lipoová, antioxidanty - selen, vitamín E, vitamin C, zinek.

Kromě doplňků výživy je potřeba změna životního stylu: zvýšení pohybu, přestat nebo omezit kouření,  u lidí s cukrovkou: zvýšená starostlivost o nohy, snížení konzumace alkoholu...NastavitKONZULTACE

Havlikova

Konzultace ohledně Vašich objednávek

Mgr. Daniela Havlíková | telefon: 591 134 324 | k dispozici Po - Pá 7:30 - 15:00
  • Ráda Vám poradím a pomůžu při problémech s výběrem zboží nebo při reklamacích.
  • Potřebujete odbornou konzultaci? Napište a volejte také.

Aktuální novinky

LARENS KOSMETIKA RECENZE

LARENS KOSMETIKA RECENZE

TEŠÍME SE, ŽE SE VÁM KOSMETIKA LARENS TAK LÍBÍ...PRO TY, KTERÉ KOSMETIKU NEZNAJÍ, SI JI DOVOLUJEME PŘEDSTAVIT.

Doplňky na očistu jater

Doplňky na očistu jater

Máme po Vánocích, všichni jsme hodně jedli a pili, proč neudělat v lednu změnu a jít do očisty těla i ducha? Máme pro Vás přípravky na očistu jater s obsahem silymarinu...