LARENS KOSMETIKA RECENZE | Online lékárna | Lékárna Magnolia

LARENS KOSMETIKA RECENZE

TEŠÍME SE, ŽE SE VÁM KOSMETIKA LARENS TAK LÍBÍ...PRO TY, KTERÉ KOSMETIKU NEZNAJÍ, SI JI DOVOLUJEME PŘEDSTAVIT.

LARENS je moderní a specializovaná značka kosmeceutik, orientovaných na boj proti stárnutí a kožním problémům. Kromě účinků proti stárnutí je výborná i pro potřeby problematické pleti se sklonem k alergiím.

Tato kosmetika má jako hlavní složky:

Liposomal Collagen Complex je čistý kolagen apouzdřený v lipidové dvojvrstvě, který se dostává do hlubších vrstev kůže a dodává přírodní kolagenová vlákna a peptidové frakce přímo na místa poškození kůže a obnovuje ji zevnitř. 

Bioaktivní rybí peptidy

Jsou to bílkoviny přírodního původu, které zjistí, jaké jsou potřeby organismu v daném okamžiku. 

Bio placenta - růstové faktory jsou polypeptidy – bílkoviny složené ze sekvencí aminokyselin.Především aktivují syntézu DNA. Prostřednictvím aktivace syntézy DNA se buňky začínají množit. Množení buněk dále způsobuje vyplnění deficitů v kůži i zploštění a odstranění vrásek. Nově vzniklé buňky a kapiláry navíc umožňují lepší průtok živin a kyslíku, čímž se urychlí regenerační procesy. Růstové faktory aktivují také syntézu fibroblastů, díky tomu nastává zvýšení tvorby kolagenu – pokožka se stává pružnou a pevnou. 

Účinek přípravků se zaměřuje na udržení nebo obnovení normálních funkcí kůže, ale zároveň reaguje na její specifické potřeby.

Proto nabídka Larens tak efektivně reaguje na výzvy, které představuje péče o stárnoucí pleť, o pleť alergickou či problematickou, např. pokožku s atopickou dermatitidou, akné, psoriázou nebo poškozenou nepříznivými vnějšími faktory.

Je velice účinná při vyhlazování jizev různého původu. 

Obsahuje hlavně krémy, vysoceúčinná séra, spreje, oleje, kolagenové gely. V Naší nabídce máme jeden z najlepších krémů na hydrataci Larens Hydro Balance Face krém- toto je jedinečná složka na trhu, která je inovativní kombinací přírodního rybího kolagenu, peptidů, aminokyselin, dekorinů, lumikanů, histonů uzavřených v liposomálním nosiči.


Produkty přirazené k této novince

KONZULTACE

Havlikova

Konzultace ohledně Vašich objednávek

Mgr. Daniela Havlíková | telefon: 591 134 324 | k dispozici Po - Pá 7:30 - 15:00
  • Ráda Vám poradím a pomůžu při problémech s výběrem zboží nebo při reklamacích.
  • Potřebujete odbornou konzultaci? Napište a volejte také.

Aktuální novinky

Zajímavost - Histamínová intolerance

Zajímavost - Histamínová intolerance

Je to abnormální reakce těla na látku tělu vlastní - Histamin. Nemoc má zkratku HIT.

Novinka od Nutrivi by Larens

Novinka od Nutrivi by Larens

Triphala a synbiotika...

Očista a hubnutí

Máme po svátcích, všichni potřebujeme znovu obnovit naši vnitřní rovnováhu...V lékárně by jsme doporučili přípravky s obsahem výtežku z Ostropestřce marianského, rostliny, která obsahuje účinnou látku silymarin

LARENS KOSMETIKA RECENZE

LARENS KOSMETIKA RECENZE

TEŠÍME SE, ŽE SE VÁM KOSMETIKA LARENS TAK LÍBÍ...PRO TY, KTERÉ KOSMETIKU NEZNAJÍ, SI JI DOVOLUJEME PŘEDSTAVIT.