Doplňky na očistu jater | Online lékárna | Lékárna Magnolia

Doplňky na očistu jater

Máme po Vánocích, všichni jsme hodně jedli a pili, proč neudělat v lednu změnu a jít do očisty těla i ducha? Máme pro Vás přípravky na očistu jater s obsahem silymarinu...

Ostropestřec plus farmax

Ostropestřec Plus Farmax® a cholin přispívají k normální činnosti jater. Výrobek obsahuje kombinaci dvou bylin, ostropestřce mariánského a klanoprašky čínské, ve formě standardizovaných extraktů v želatinových tobolkách s obsahem min.80% silymarinu. Co přinesou vašemu tělu?

Ostropestřec Mariánský – co je to za rostlina?

Na loukách divoký ostropestřec mariánský (Silybum marianum), známý také jako posvátný nebo ostropestřec mariánský, stejně jako divoký artyčok, je rostlinou, kterou lze také pěstovat. Pochází z oblastí Středozemního moře, ale snadno se rozšířil po celém světě a nyní je planě rostoucí rostlinou i v Evropě (včetně Polska na některých pustinách) a také v Severní a Jižní Americe, Austrálii a na Novém Zélandu. Rostlina se také ochotně pěstuje - i u nás. Má pichlavé listy s mléčně bílými skvrnami a fialovými květy a je ceněn pro své jedinečné léčivé vlastnosti. Ostropestřec obsahuje řadu účinných látek, které příznivě působí na lidský organismus. V medicíně je významný zejména silymarin, což je komplex látek se silnými antioxidačními vlastnostmi.

Co je to silymarin?

Silymarin je komplex látek s antioxidačními vlastnostmi, které jsou mnohými ceněny pro své cenné léčivé vlastnosti. Silymarin má v těle řadu účinků:

· působí jako antioxidant,

· má protizánětlivé vlastnosti,

· má detoxikační a detoxikační účinek - používá se mj. při otravách muchomůrkou,

· působí diastolicky,

· má cholepoetické a cholagogické vlastnosti,

· má spasmolytický účinek,

· stabilizuje buněčné membrány,

· má regenerační účinek na jaterní buňky a zabraňuje cirhóze,

· zabraňuje srážení usazenin a žlučových kamenů

· přispívá k inhibici dělení rakovinných buně


Produkty přirazené k této novince

KONZULTACE

Havlikova

Konzultace ohledně Vašich objednávek

Mgr. Daniela Havlíková | telefon: 591 134 324 | k dispozici Po - Pá 7:30 - 15:00
  • Ráda Vám poradím a pomůžu při problémech s výběrem zboží nebo při reklamacích.
  • Potřebujete odbornou konzultaci? Napište a volejte také.

Aktuální novinky

NOVINKA  V KOSMETICE u nás na eshopu: SESDERMA

NOVINKA V KOSMETICE u nás na eshopu: SESDERMA

Sesderma je španělská dermokosmetická laboratoř založená v roce 1989 dermatologem Dr. Gabrielem Serrano. Motto “listening to your skin” vystihuje poslání této kosmetické značky: nasloucháním pokožce, nasloucháme lidem. Již více než 35 let se zaměřuje na vysoce specializovaný výzkum a vývoj a snaží se reagovat na všechny potřeby pokožky.

ENERGY  KAŠE

ENERGY KAŠE

Energyfood je koncept celostní vyvážené stravy, který respektuje nutriční potřeby a klíčové biorytmy našeho organismu. Ve správnou chvíli dodává našemu tělu pečlivě vybrané, dokonale zpracované a vzájemně vyvážené esenciální ingredience. Výjimečné synergie bylo dosaženo spojením západních vědeckých poznatků s východními znalostmi a principy tradiční čínské medicíny. Výsledkem je harmonie mimořádných účinků a chutí, kde strava se stává potěšením i lékem zároveň.

Očista organizmu, máme pro Vás dobrý tip..

Očista organizmu, máme pro Vás dobrý tip..

Zaujal mne přípravek od firmy Nutrivi Detox UP, koktej na očistu organizmu.

Zajímavost - Histamínová intolerance

Zajímavost - Histamínová intolerance

Je to abnormální reakce těla na látku tělu vlastní - Histamin. Nemoc má zkratku HIT.