AKH HOMEOPATIE

Česká homeopatie AKH pro Vás.

Vyberte nebo konzultujte. 

Co je to vlastně homeopatie?

Je to jiný přístup k léčbě, na rozdíl od klasické léčby, která řeší příznaky nemoci a zmírňuje je, tak homeopatický přístup léčí celého člověka s ohledem na příznaky. Homeopatie léčí pacienta vždy jako celek, bere v úvahu souvislosti jeho onemocnění, a proto nemůže docházet k přehlížení jednoho problému na úkor druhého.

Homeopatické léky nevyvolávají nežádoucí účinky, jsou vhodné pro pacienty, kteří se léčí na různé druhy alergií, nebo pro ty, kteří nesnáší standardní léky. Homeopatickou léčbu můžeme bez problémů aplikovat u pacientů, kteří užívají i jiné léky nebo jinou léčebnou metodu. Homeopatické léky nevyvolávají psychickou ani fyzickou závislost, a jsou tak i vynikající preventivní metodou.

Homeopatie je metoda, která je stará vyše 200 let. Každý z nás v sobě nese samouzdravovací potenciál a má možnost se uzdravit. Homeopatii je možné uplatnit u akutních i chronických nemocí. Je hlavně důležitá u funkčních potíží, která má klasická medicína problém zvládnout.

Jelikož není toxická, může se používat u kojenců, těhotných žen, starých lidí.


Produkty přirazené k této novince

KONZULTACE

Havlikova

Konzultace ohledně Vašich objednávek

Mgr. Daniela Havlíková | telefon: 591 134 324 | k dispozici Po - Pá 7:30 - 15:00
  • Ráda Vám poradím a pomůžu při problémech s výběrem zboží nebo při reklamacích.
  • Potřebujete odbornou konzultaci? Napište a volejte také.

Aktuální novinky

Doplňky na očistu jater

Doplňky na očistu jater

Máme po Vánocích, všichni jsme hodně jedli a pili, proč neudělat v lednu změnu a jít do očisty těla i ducha? Máme pro Vás přípravky na očistu jater s obsahem silymarinu...

Čaje Sonnentor

Čaje Sonnentor

Značka Sonnentor je špičkou ve výrobě čajů, koření u nás v České republice.