Aspirin 500mg tbl.obd.20x500mg
Aspirin 500mg tbl.obd.20x500mg

Skladem na e-shopu

Osobní odběr zdarma
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.