Aspirin 500mg tbl.obd.8x500mg

Aspirin 500mg tbl.obd.8x500mg

Aspirin 500mg tbl.obd.8x500mg


Skladem

Skladem na e-shopu

Osobní odběr

Osobní odběr zdarma


PDK: 2918804

Výrobce: BAYER BITTERFELD

SUKL: 0188200

ATC: KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ

FTS: Bolest, teplota

Stav: Nutno rezervovat na e-shopu, skladem




Internetová cena:
 

88 Kč

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.

Aspirin 500mg tbl.obd.8x500mg

KONZULTACE

Havlikova

Konzultace ohledně Vašich objednávek

Mgr. Daniela Havlíková | telefon: 591 134 324 | k dispozici Po - Pá 7:30 - 15:00
  • Ráda Vám poradím a pomůžu při problémech s výběrem zboží nebo při reklamacích.
  • Potřebujete odbornou konzultaci? Napište a volejte také.

Aktuální novinky

Očista organizmu, máme pro Vás dobrý tip..

Očista organizmu, máme pro Vás dobrý tip..

Zaujal mne přípravek od firmy Nutrivi Detox UP, koktej na očistu organizmu.

Zajímavost - Histamínová intolerance

Zajímavost - Histamínová intolerance

Je to abnormální reakce těla na látku tělu vlastní - Histamin. Nemoc má zkratku HIT.

Novinka od Nutrivi by Larens

Novinka od Nutrivi by Larens

Triphala a synbiotika...

Očista a hubnutí

Máme po svátcích, všichni potřebujeme znovu obnovit naši vnitřní rovnováhu...V lékárně by jsme doporučili přípravky s obsahem výtežku z Ostropestřce marianského, rostliny, která obsahuje účinnou látku silymarin