VIANUTRA

Společnost VIANUTRA už svým názvem prozrazuje směr jejího zaměření (cesta výživy), čímž se řadí do obrovského zástupu firem, které v této oblasti působí.

V čem je výjimečná? Nabízí přírodní, tekuté výživové doplňky, které v jediné denní dávce doplní do organismu celou potřebnou škálu látek (antioxidantů), na podporu zdraví a vitality. Pracují na principu synergie, která zajišťuje lepší vstřebatelnost, využitelnost a znásobení účinků jednotlivých složek. Koncentrace jednotlivých složek výživových doplňků VIANUTRA je zvolena tak, aby dostatečně stimulovala žádaný účinek, ale současně aby nepřekračovala DDD (doporučenou denní dávku).

Proto je VIANUTRA “rodinnou firmou” bez aplikačních rizik, vhodná k prevenci i pro doplnění odborné léčby. Současně jsou přípravky z jejího portfolia plně kombinovatelné, čímž se znásobuje možnost jejich využití při různých zdravotních problémech.

Zdraví je pro každého prvořadé a poselství, které VIANUTRA nabízí má již v samotném názvu: Cesta správné výživy.Nastavit

KONZULTACE

Havlikova

Konzultace ohledně Vašich objednávek

Mgr. Daniela Havlíková | telefon: + 591 134 324 | k dispozici Po - Pá 7:30 - 15:00
  • Ráda Vám poradím a pomůžu při problémech s výběrem zboží nebo při reklamacích.
  • Potřebujete odbornou konzultaci? Napište a volejte také.

Aktuální novinky

Novinky pro Leden

Ageloc Galvanic Spa - galvanická žehlička

Vánoce 2020

LEROS ČAJE

Máme pro Vás Leros čaje pro děti, těhotné a kojící, pro dospělé na imunitu.

DERMEDIC