Apo-Ibuprofen Rapid 400mg cps.mol.20 I

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg cps.mol.20 I


Skladem

Skladem na e-shopu

Osobní odběr

Osobní odběr zdarma


PDK: 2669290

Výrobce: PATHEON SOFTGELS

Stav: Nutno rezervovat na e-shopu, skladem




Internetová cena:
 

107 Kč

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých léků, NSAID), zmírňuje bolest a snižuje horečku. Čtěte pozorně příbalový leták.

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg cps.mol.20 I

KONZULTACE

Havlikova

Konzultace ohledně Vašich objednávek

Mgr. Daniela Havlíková | telefon: + 591 134 324 | k dispozici Po - Pá 7:30 - 15:00
  • Ráda Vám poradím a pomůžu při problémech s výběrem zboží nebo při reklamacích.
  • Potřebujete odbornou konzultaci? Napište a volejte také.

Aktuální novinky

Muscoaktiv stop křečím

Je to doplněk výživy na křeče svalů. Je vhodný pro správnou funkci svalů. Do svalů je potřeba dodat dostatek hořčíku, draslíku a dalších vitamínů. Výborným přípravkem je Muscoaktiv Stop křečím.

AKH HOMEOPATIE

Česká homeopatie AKH pro Vás.

LIFTEA

LIFTEA

Liftea...odkud ji známe?

YOS LAHVE

YOS LAHVE

Praktická láhev na vodu s integrovaným dávkovačem léků. Láhev na vodu a dávkovač zajistí, že máte vždy po ruce léky i vodu. Tímto způsobem můžete užívejte své léky nebo doplňky stravy včas, ať jste kdekoli.